• Kategorie
  • Szukaj
  • Platformy wibracyjne i wibrujące - niska cena

Brak produktów do wyświetlenia

Platforma wibracyjna – urządzenie wspierające trening

Bardzo często słyszy się o platformach wibracyjnych zarówno w Internecie, jak i w telewizji czy w radiu. To urządzenia, która stają się coraz bardziej popularne, ponieważ mogą wspierać trening, czyniąc go jeszcze bardziej efektywnym. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli, które spełniają różne oczekiwania osób ćwiczących. Jedno jest pewne – z pomocą platformy Twoje treningi nie będą już takie, jak dotychczas, a Ty sam nie będziesz chciał już z nich zrezygnować.

Platforma wibracyjna, nazywana jest też matą wibracyjną lub masażerem. Jej zadaniem jest wprowadzenie ciała w ruch poprzez delikatne drgania, co korzystnie wpływa na jakość treningów oraz kondycję organizmu. Urządzenia bardzo często posiadają wiele programów funkcjonowania, dzięki czemu można je w pełni dostosować do swoich potrzeb.

Mata wibracyjna – zalety użytkowania

Każda aktywność fizyczna niesie za sobą wiele korzyści, przy umiejętnym prowadzeniu treningu. Tak samo platforma wibrująca może okazać się strzałem w dziesiątkę. Warto sięgać po nią 2-3 razy w tygodniu. Urządzenie posiada szereg zalet.

Regularne prowadzenie ćwiczeń, wykorzystując maty wibracyjne wpływa korzystnie na siłę i stan mięśni, ponieważ podczas treningu z takim urządzeniem musisz zaangażować do pracy całe ciało.

Platformy wibracyjne zbawiennie działają również na stawy, poszerzając zakres ruchów. Treningi z wykorzystanie urządzenia nie obciążają ciała, dzięki czemu ćwiczenia zyskują warto dodaną, w postaci bezpiecznego treningu, który pozytywnie wpływa także na elastyczność ścięgien i wiązadeł.

Urządzenie wspiera spalanie tkanki tłuszczowej. To fantastyczny przyrząd dla osób, które chcą zadbać o piękną figurę i stracić kilka kilogramów. Z pomocą platform wibracyjnych 3d stanie się to o wiele łatwiejsze! Poza tym platforma wibracyjna do ćwiczeńkorzystnie wpłynie na stan Twojej skóry i pomoże Ci w pozbyciu się cellulitu. Dzięki regularnym i delikatnym drganiom, Twoja skóra stanie się bardziej jędrna i napięta, co przyniesie dodatkowy pozytywny efekt wizualny.

Taki masaż podczas ćwiczeń fantastycznie wpłynie nie tylko na mięśnie i skórę, ale i na krążenie. Dzięki niemu Twoje ciało zacznie prawidłowo funkcjonować. Możesz również liczyć na poprawę samopoczucia. Platforma wibracyjna masażer pomaga użytkownikowi się zrelaksować i zapewnia komfort psychiczny. Może być wykorzystana do rozluźnienia się już po treningu.

Co ważne, maszyna wibracyjna do cwiczen szeroko stosowana jest również podczas rehabilitacji. Fizjoterapeuci dzięki niej pomagają zredukować ból, przyspieszyć regenerację organizmu czy też poprawić motorykę całego ciała. Delikatne drgania mają również wpływ na poprawę gospodarki hormonalnej oraz oczyszczanie ciało z toksyn. Dlatego podczas korzystania z platformy warto pamiętać o odpowiednim nawadnianiu się.

Dla kogo przeznaczona jest platforma wibracyjna?

Z urządzenia może korzystać niemal każdy. Wśród przeciwskazań wymienia się m.in. ciążę, kamice nerkową, choroby nowotworowe, cukrzycę, zakrzepicę czy migreny. W pierwszych minutach korzystania, użytkownik może odczuwać dyskomfort, jednak ten szybko mija, ustępując dobremu samopoczuciu.

Powinieneś sięgnąć po platformę wibracyjną, jeśli zależy Ci na wprowadzeniu Twoich treningów na zupełnie nowy poziom. Platforma wibracyjna odchudzanie czyni o wiele łatwiejszym i przyjemniejszym. Drgania, które masują całe ciało stanowią chwile relaksu, w związku z czym – nie będziesz mógł doczekać się kolejnych ćwiczeń.

Trening kompletny

W naszej ofercie znajduje się standardowa platforma wibracyjna na cellulit, ale nie tylko. Proponujemy szeroki wybór modeli, które możesz dobrać zgodnie ze swoimi potrzebami. Wśród asortymentu dostępna jest np. platforma wibracyjna sky, która z powodzeniem może pełnić rolę domowej siłowni!

Poza wieloma programami dostępnymi podczas użytkowania urządzenia, w wyposażeniu znajdziesz też taśmy oporowe, dzięki którym trening będzie urozmaicony i bardziej wymagający. Z pomocą urządzenia możesz trenować wszystkie partie mięśni. Niektóre modele oferują także specjalną nakładkę masującą. Posiada ona specjalne wypustki, które będą delikatnie masować Twoje stopy, zapewniając maksymalne odprężenie.

Platforma wibracyjna cena uzależniona jest od zaawansowania modelu. Najprostsze można kupić naprawdę tanio, choć koszt każdego z urządzeń, dostępnych w naszym sklepie jest naprawdę konkurencyjny!

 

Bardzo ważne jest to, że mata wibracyjna to sprzęt niewielkich rozmiarów. Możesz zainwestować w niego, mieszkając nawet w niewielkim mieszkaniu. Podczas treningu nie zajmuje wiele miejsca – podobnie po złożeniu. Można przechowywać go w szafie lub pod łóżkiem. Ze względu na wysoką jakość tworzyw, z których platforma została wykonana, można po ćwiczeniach bez problemu ją wyczyścić i zdezynfekować.