• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep internetowy dla gryzoni - Sprawdź ceny

Brak produktów do wyświetlenia

Artykuły dla chomika, świnki morskiej czy szczura w M-sell24h

Prawie każdy rodzic usłyszał kiedyś od swojego dziecka sakramentalne: „mamo, tato! Chciałbym mieć chomika! Obiecuję, że będę się nim zajmował”. Większość dzieciaków marzy o tym by mieć w domu zwierzaka. Niestety, nie zawsze możliwe jest trzymanie w małym mieszkaniu kota czy psa, które pozostają wymagającymi pupilami. W takiej sytuacji zdecydowanie lepszym pomysłem jest kupienie dziecku gryzonia, który nie potrzebuje zbyt dużo miejsca i nie jest trudny w opiece. Sklep zoologiczny gryzonie można znaleźć niemal w każdej większej miejscowości. Gryzonie to malutkie ssaki, posiadające rząd pojedynczych, nieustannie wzrastających siekaczy. Gryzonie występują na całym świecie – od Europy, przez obie Ameryki, Australię aż po Azję. Jedynym kontynentem wolnym od gryzoni jest Antarktyka. Do gryzoni należą takie gatunki jak myszy, wiewiórki i szczury, ale również pieski preriowe, bobry, szynszyle i chomiki. Wiele z tych zwierzaków powszechnie uważa się jako szkodniki, jednak większość z nich świetnie sprawdza się jako zwierzęta domowe. W Polsce szczególnie popularne są świnki morskie i chomiki, ale coraz częściej Polacy stawiają też na szczury i szynszyle.

Sklep gryzonie, czyli jak wybrać zwierzaka?

To o czym bezwzględnie należy pamiętać kierując swoje kroki do sklepu zoologicznego jest bez wątpienia przemyślana decyzja dotycząca wyboru zwierzaka. Zwierzaka nie powinno wybierać dziecko na zasadzie kaprysu lub samego wyglądu. Dobrze jest dowiedzieć się o tym jakie poszczególne zwierzęta mają potrzeby, zachowania czy styl życia. Chomik to jeden z najmniej uciążliwych zwierzaków – jego klatka powinna być piętrowa i wyposażona w artykuły dla chomika. Należy pamiętać, że chomik żyje krótko – maksymalnie trzy lata. Szynszyla mała to średniej wielkości gryzoń, którego waga dochodzi do 1 kilograma. Prowadzi nocny tryb życia i uwielbia duże klatki. W odpowiednim dobrze domu dla szynszyli pomoże dobry sklep zoologiczny dla gryzoni. Świnka morska to jeden z najchętniej wybieranych zwierzaków podczas wizyt w sklepach zoologicznych. Ma miłe usposobienie i całkiem wysoki poziom inteligencji. Odwiedzając sklep dla gryzoni warto zaopatrzyć się w prostą kolbę i pudełko karmy, bowiem żywienie świnki nie jest trudne.

Sklep internetowy dla gryzoni M-sell24h

Sklep dla gryzoni online proponowany przez M-sell24h to miejsce, gdzie każdy hodowca czy hobbysta znajdzie dla siebie artykuły dla chomika, szynszyli, myszy czy świnki morskiej. Nasz sklep internetowy dla gryzoni oferuje m.in. dobrej jakości klatki druciane dla gryzoni z plastikową podstawą. Ich montaż jest banalnie prosty dzięki zastosowaniu plastikowych zacisków do połączenia ścianek i podstawy. Co więcej, każda nasza klatka wyposażone jest w podstawowe artykuły dla chomika czy myszki takie jak kołowrotek, półka, drabinka, miseczka, poidełko i domek. Prosty, klasyczny kształt i design naszych klatek sprawiają, że pasują one praktycznie do każdego wnętrza. Wśród asortymentu, który proponuje sklep zoologiczny dla gryzoni M-sell24h znaleźć można również cały szereg dodatkowych zabawek, akcesoriów i urządzeń dla gryzoni. Jest to m.in. sklep dla chomików, bowiem w ofercie posiadamy specjalne kule i kołowrotki przeznaczone dla tych małych zwierzaków. Taki zakup pozwoli chomikowi na poprawę swojej kondycji fizycznej i zapewni mu odpowiednie zajęcie, gdy opiekuna nie będzie w pobliżu. Sklep gryzonie M-sell24h to również miejsce, gdzie znaleźć można specjalne miski dla gryzoni, idealne do podawania zwierzakom jedzenia i picia. Co więcej, w ofercie mamy też torby pełne przysmaków dla gryzoni, które mogą wspierać ich układ odpornościowy i trawienny, suplementować witaminy lub skontrolować i zredukować nieprzyjemne zapachy wydzielane przez gryzonie. Sklep dla chomika M-sell24h pozostaje najlepszym adresem dla każdego właściciela domowego zwierzaka!