• Kategorie
  • Szukaj
  • Piłki treningowe i piłki do ćwiczeń

Brak produktów do wyświetlenia

Jaki sprzęt wybrać do ćwiczeń wszystkich partii mięśniowych?

Sport jest w dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem życia. Zwiększona świadomość na temat jego drogocennego wpływu na nasze zdrowie powoduje, że poszukujemy coraz to nowszych i ciekawszych rozwiązań. W szkole zostaliśmy nauczeni podstawowych ćwiczeń, które z upływem czasu przestają być dla nas wystarczające. Szukamy pomysłów na to jak ukształtować swoją sylwetkę, zdobyć siłę i jednocześnie zadbać o zdrowie. Produktem, który my proponujemy i w który wierzymy, gdyż znamy zasady jego działania jest piłka do ćwiczeń z uchwytami. Akcesoria tego typu pozwalają budować niemal każdą grupę mięśniową, co jest najbardziej pożądanym elementem. Jej użytkowanie nie powinno sprawiać większych problemów niezależnie od poziomu doświadczenia. Aspekt ten jest głównym czynnikiem, dla którego piłki do ćwiczeń są tak chętnie wybierane. Decydując się na to rozwiązanie zyskuje się nieograniczoną liczbę możliwości, ponieważ piłka duża do ćwiczeń uważana jest za uniwersalną i sprawdza się w wielu treningach. Efektem regularnego wykorzystywania tego rodzaju sprzętu jest zwiększenie koordynacji ruchowej, a także zakresu pracy stawów. Jest to więc atrakcyjny wybór dla osób zmagających się z trudnościami w tej dziedzinie.

Piłka do ćwiczeń duża jako alternatywa dla hantli także dla osób początkujących

Duża piłka do ćwiczeń początkowo może wydawać się wyzwaniem. Jest to jedynie mylne wrażenie, ponieważ klienci do dyspozycji mają produkty występujące w kilku wariantach wagowych od 3 do 10kg. Wybór powinien opierać się przede wszystkim na naszej masie, a także progresie siłowym. Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z piłkami do ćwiczeń powinny zdecydować się na najmniejsze obciążenie. Uniknie się wówczas przeciążenia mięśni czy też ewentualnej kontuzji. Piłka do ćwiczeń mała pozwoli utrzymywać kontrolę nad własnym ciałem, a także wzbudzi motywację do dalszych treningów. Taka propozycja jest znacznie wygodniejsza i ciekawsza niż standardowe hantle. Zamontowane uchwyty powodują, że same ćwiczenia przestają być problematyczne. Piłka owalna do ćwiczeń z powodzeniem sprawdza się zarówno w przypadku treningów koncentrujących się na wzroście siły, jak również wytrzymałości. Może być również idealną alternatywą podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Jej szerokie zastosowanie sprawia, że jest chętnie wykorzystywana na siłowni, w szpitalach, a także w zaciszu domowym.

Rodzaje piłek gumowych oraz zróżnicowanie obciążenia

W naszej ofercie jest miejsce wyłącznie na sprawdzone i profesjonalne piłki gumowe do ćwiczeń. W związku z tym zatroszczyliśmy się o to, aby produkty te odznaczały się wyjątkową wytrzymałością, a także odpornością na zniszczenia. Piłki wyprodukowane są z solidnej gumy, co sprawia, że nie straszne są im uderzenia czy tarcie. Zakup pozwoli cieszyć się satysfakcją przez bardzo długi czas. Uchwyty piłki gumowej do ćwiczeń pokryte są antypoślizgową powłoką, co powoduje, że nie ma ryzyka, że wypadnie nam z rąk podczas użytkowania. Sam uchwyt nie wbija się w dłoń czyniąc trening komfortowym. Piłki treningowe z powodzeniem można wykorzystywać podczas ćwiczeń na kręgosłup. Wzmacniają mięśnie szkieletu, a co za tym idzie można cieszyć się zdrowym i prostym kręgosłupem. Znikają problemy związane z utrzymaniem postawy, na czym zyskuje także nasza prezencja. Wszystkie produkty wzbogacone są dodatkowo o opis z obciążeniem. Ułatwia to znalezienie idealnego balastu dla siebie, szczególnie jeśli posiada się wszystkie rodzaje piłek.

Jakie cechy powinna spełniać najlepsza piłka treningowa?

 

Piłka do ćwiczeń perfekcyjnie zastępuje tradycyjne rozwiązania jakimi są hantle. To sprawia, że jest stosowana w profesjonalnych siłowniach, a także szkołach. Pomaga kreować wśród dzieci świadomość na temat istoty aktywności fizycznej. Z racji niewielkich wymagań jeśli chodzi o umiejętności może być stosowana przez każdego. Zadbaliśmy o to, aby piłka do ćwiczeń kręgosłupa była bezpieczna dla użytkownika, dlatego też jest wykonana z materiału odpornego na ślizganie się. Nie ma mowy o upuszczeniu produktu nawet przy spoconych dłoniach. Piłki z racji charakteru ich użytkowania zostały zabezpieczone przed szybkim zużywaniem się. Ma się gwarancje wieloletniego korzystania bez obaw, że produkt straci swoje walory estetyczne. Gładka faktura piłki powoduje, że jej czyszczenie jest szybkie i proste. To natomiast daje możliwość stałego zachowania higieny. W naszym asortymencie masz do dyspozycji asortyment o różnym obciążeniu, kolorystyce, a także materiale, przez co znacznie łatwiej dobrać rozwiązanie spełniające indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. U nas masz gwarancje korzystnych cen, przy jednoczesnym zachowaniu niezawodności i jakości. Urozmaić swoje treningi wybierając najlepsze akcesoria na rynku!