• Kategorie
  • Szukaj
  • Czepki na basen dla każdego

Brak produktów do wyświetlenia

Czepek na basen – dlaczego jest potrzebny?

Nie na każdym basenie istnieje obowiązek ich noszenia, jednak czepki do pływania stają się coraz popularniejsze nie bez powodu. Jest to bowiem idealny sposób na ochronę swoich włosów przed zamoczeniem, a ponadto jest to higieniczne i pozwala na utrzymanie większej czystości na pływalniach. Czepek dla dziecka oraz dla dorosłego to gwarancja wysokiego komfortu oraz przede wszystkim zdrowia. Jednak rolę tego produktu w szczególności powinny docenić kobiety. Czepek na basen damski to bowiem sposób na to, aby zadbać o swoje włosy. Pukle zostaną poskromione, nie będą przeszkadzały podczas pływania, a zatem nie będą wpadać do oczu. Często mokre kosmyki utrudniają skupienie się na pływaniu. Czepek damski na basen rozwiąże ten problem. Ponadto jest to ochrona przed niekorzystnym wpływem chloru na włosy. Przez kontakt z tą substancją mogą się one stać szorstkie, przesuszone oraz matowe. Jest to szczególnie niebezpieczne, kiedy pływanie na basenie odbywa się regularnie. Czepek na długie włosy dla dzieci to wygoda i bezpieczeństwo, ale również sposób na zmniejszenie ryzyka wystąpienia różnego rodzaju stanów zapalnych uszu.

Czepki pływackie dla amatorów i zawodowców

Czepek dziecięcy to nie tylko propozycja dla amatorów, ale także zawodowców. Jest to bowiem sposób na to, aby zmniejszyć opór wody. Dzięki temu sam kształt ciała człowieka staje się bardziej opływowy, dzięki czemu pływak może pokonywać odległość znacznie szybciej. Czepek kąpielowy dla dzieci jest szczególnie popularny, ponieważ to najmłodsi nierzadko uczęszczają na zorganizowane zajęcia na basenie w ramach lekcji w szkole. Dzięki temu mogą rozwijać swoje ciało i mięśnie, a przy tym uczyć się pływania. Czepek do pływania dla dzieci sprawia, że łatwiej jest im się później wysuszyć po skończonych zajęciach. Ponadto jest to bezpieczeństwo oraz wysoki komfort podczas zabaw w wodzie. Czepek pływacki dla dzieci powinien być niezbędnym wyposażeniem również na wakacjach. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić czepek na basen, przejrzyj naszą stronę internetową, ponieważ znajdziesz tutaj wiele ciekawych propozycji w bardzo korzystnych cenach.

Czepek do pływania – najwyższa jakość w najlepszej cenie

 

Czepek damski na basen może być wykonany z materiału, lateksu oraz silikonu. Te ostatnie są w szczególności polecane profesjonalnym pływakom, choć coraz częściej na tę propozycją decydują się także amatorzy. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ jest to czepek, który nie ciągnie włosów i wyróżnia się dużą elastycznością. Czepki na basen na długie włosy mogą być wykonane właśnie z tego materiału, ponieważ zapewnią wysoki komfort użytkowania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz czepek do plywania wykonany właśnie z silikonu. Wyróżnia się on dużą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu posłuży Ci przez bardzo długie lata. Nasza oferta to również czepek na basen nieprzemakalny w bardzo korzystnej cenie – u nas kupisz zarówno akcesoria dla dzieci, jak i dla dorosłych.