• Kategorie
  • Szukaj
  • Tanie klatki dla gryzoni takich jak chomik dżungarski i syryjski, mysz, szynszyl...

Brak produktów do wyświetlenia

Wymarzona klatka dla gryzonia!

Gryzonie takie jak chomiki, świnki morskie, szynszyla czy koszatniczki to wyjątkowo mili towarzysze codzienności. Zazwyczaj pojawiają się w domach na wyraźną prośbę czy wypowiedziane marzenie dzieciaków. Ich hodowla może jednak przysparzać nieco kłopotów, bowiem podobnie jak z rasami psów czy kotów – każdy gatunek ma inne wymagania dotyczące pożywienia, zwyczajów, atrakcji czy wyposażenia ich małego mieszkanka oraz jego kształtu. Warto też pamiętać, że nie bez znaczenia jest ustawienie samej klatki dla gryzoni – sąsiedztwo akwarium czy ściany może być niekorzystne dla psychiki niektórych gryzoni. Jak więc dobrać klatki dla chomika, szynszyli czy świnki morskiej?

Klatka dla chomika – jaką wybrać?

Chomik jako jeden z popularniejszych ale też najmniejszych gryzoni, które ludzie hodują w domu nie potrzebuje zbyt dużej klatki dla chomika. Mały produkt dostępny w ofercie M-sell24h sprawdzi się w przypadku chomika dżungarskiego czy syryjskiego. Klatka dla chomika syryjskiego z naszego sklepu to opcja dla tych, którzy chcą zapewnić swojemu podopiecznemu maksimum atrakcji.  Klatka dla chomika dżungarskiego składa się z drucianek klatki, plastikowej podstawy i górnej pokrywy. Dodatkowo, jest wyposażona w szereg przydatnych akcesoriów – tunel, domek, miskę, półkę, linkę, poidełko oraz kołowrotek. Plastikowe zaciski do łączenia ścianek zapewniają bezproblemowy montaż. Klatka dla chomików posiada również plastikowe drzwi od góry i z boku, dzięki czemu opiekun może bezproblemowo dostać się do swojego podopiecznego by wymienić mu wodę lub dosypać pożywienia. Klatka dla chomika dostępna jest w kilku różnych kolorach, a jej klasyczny kształt i niezbyt duże wymiary sprawiają, że pasuje ona niemal do każdego wnętrza. Plastikowa podstawka ułatwia z kolei utrzymanie klatki dla chomika w czystości! Klatka dla chomika plastikowa to jeden z naszych najpopularniejszych produktów, z którego zadowoleni są klienci w całym kraju!

Jaka klatka dla myszy będzie najlepsza?

Podobnie jak w przypadku chomika, mysz hodowana przez człowieka w domu czy w mieszkaniu powinna mieć zapewnione odpowiednie warunki do życia i rozwoju. Bez wątpienia najważniejszym elementem ułatwiającym spełnienie tych wymagań jest odpowiednia klatka dla myszy, która zapewni gryzoniowi komfort wypoczynku, relaksu i zabawy niezależnie od pory dnia. Dobra klatka dla myszki powinna również zapewniać jej spokojny kąt, gdy poczuje się zagrożona. Klatka dla gryzoni takich jak myszy to z pewnością jeden z popularniejszych i tańszych produktów tego typu. Zapaleni hodowcy i hobbyści często trzymają swoje myszy w akwarium z piaskiem czy też terrarium, ale na potrzeby hodowców amatorów klatka dla myszy jest produktem wystarczającym. Klatka dla myszki z prętami posiada całkiem sporo plusów. Jednym z najważniejszych jest dobra wentylacja. Należy również pamiętać, że kupując klatkę warto zmierzyć odległość między prętami. Jeśli będzie wynosić więcej niż pięć milimetrów, młoda myszka może zwyczajnie przecisnąć się między nimi i uciec. Klatki dla gryzoni od M-sell24 to produkty sprawdzone „w boju”! Dzięki opiniom wielu zadowolonych klientów wiemy, że wszystkie nasze produkty spełniają oczekiwania i sprawiają, że mali czworonożni towarzysze codzienności zdrowo się rozwijają.

 Klatka dla szynszyli – na co zwracać uwagę?

Szynszyla to niewielki gryzoń pochodzący z Ameryki Południowej – w naturze zamieszkuje jałowe i suche tereny górskie – na znacznych wysokościach. Posiada piękną, gęstą i lekko srebrzystą sierść przez wielu uważaną za najprzyjemniejszą w dotyku. Szynszyla klatka może być trzymana w domu, jednak potrzebuje do tego specyficznych warunków. W przeciwnym razie często zwierzę zaczyna chorować i jest apatyczne. Szynszyle należą do jednych z większych gryzoni, które można hodować w domu. Z tego powodu klatka dla szynszyli, którą powinniśmy kupić powinna być nie tylko duża, ale również piętrowa. Szynszyle potrzebują sporo miejsca na codzienne harce, bowiem uwielbiają skakać i wspinać się. Są to czynności, które w naturze wykonują przecież niemal bez przerwy. Najczęściej wybieranymi, jeśli chodzi o klatki dla szynszyli są klasyczne produkty o plastikowej podstawie i wieku oraz drucianej klatce. Takie produkty jak klatka dla szynszyla oferujemy w M-sell24h!

Jaka klatka dla myszoskoczka jest najlepsza?

Myszoskoczki to zwierzaki, które są wyjątkowo narażone na przeciągi. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla tego gryzonia będzie akwarium lub terrarium. Jeśli jednak jesteśmy w stanie zapewnić zwierzakowi pomieszczenie, które nie jest narażone na duży przepływ powietrza dopuszczalnym rozwiązaniem będzie klatka dla myszkoskoczkaKlatka dla myszoskoczka powinna być wykonana z metalowej siatki i plastikowej podstawy, która będzie łatwa do utrzymania w czystości. Klatka powinna mieć co najmniej 40 litrów pojemności by zapewnić gryzoniowi odpowiednią swobodę ruchów. Wysokość tego mieszkanka powinna mieć przynajmniej 25 cm! Podobnie jak w przypadku myszy, chomików czy świnek morski – dobrze jest kupić klatkę taką jaka dostępna jest w ofercie naszego sklepu – a więc zapewniająca odpowiednią rozrywkę naszemu zwierzakowi. Dostępne w M-sell24h klatki dla gryzoni posiadają w zestawie tunele, półeczki i kołowrotki, które potrafią zająć zwierzaka na wiele minut, pozytywnie wpływając na jego kondycję i rozwój intelektualny!

 Klatki dla gryzoni – jaką wybrać dla świnki morskiej?

Świnka morska to jeden z najczęstszych wyborów dzieciaków marzących o zwierzaku domowym. Te niewielkie gryzonie prowadzą typowo naziemny tryb życia, co oznacza, że nie są przystosowane do wspinaczki i skoków. W takim wypadku klatka dla gryzoni takich jak świnka morska powinna być jak największa, ale nie musi być wysoka. W tym przypadku, najlepsza klatka dla gryzoni, będzie taka o szerokiej plastikowej podstawie i metalowej siatce u góry. Jej pręty powinny być w rozstawie nie większym niż 2,5 cm. Umożliwi to zwierzakowi oparcie się na łapkach, z kolei nie dopuści do przeciśnięcia głowy między prętami. Obowiązkowym wyposażeniem klatki dla gryzoni w przypadku świnki morskiej powinny być poidełko i miseczka na pokarm. Możemy też doposażyć przestrzeń naszego pupila w różnego rodzaju zabawki, lecz z wyłączeniem kołowrotków. Kołowrotki są wyjątkowo niebezpieczne dla świnek morskich, gdyż ich kręgosłup nie jest przystosowanych do tego typu ruchu. Dobrym pomysłem jest zakup klatki, która będzie miała więcej niż jedne drzwiczki. Znacząco ułatwia to opiekę i ewentualne sprzątanie po naszym pupilu.

 Klatka dla gryzoni – transporter

Ważnym zakupem przed przyjęciem pod dach gryzonia – jest również odpowiedni transporter, który ułatwia podróżowanie z naszym małym podopiecznym. W M-sell24h wiemy, że każdy właściciel gryzonia musi od czasu do czasu pokazać go weterynarzowi. Dlatego w naszej ofercie znalazły się również specjalne transportery.  To wyjątkowo estetyczny produkt, przeznaczony dla niewielkich gryzoni. Taka klatka dla chomików plastikowa w kształcie domku sprawdzi się jednak nie tylko jako sposób na podróż, ale również jako pierwsze mieszkanko dla naszego małego pupila. Klatka dla chomików – transporter została wykonana z nietoksycznego i wytrzymałego tworzywa sztucznego, które gryzoniowi ciężko będzie uszkodzić – a co za tym idzie zrobić sobie krzywdę. Co więcej chomik klatka – transporter wyposażona jest dodatkowo w poidełko, miseczkę na karmę i okienko wentylacyjne, które zapewnia zwierzakowi stały dostęp świeżego powietrza. Z kolei daszek domku jest otwierany i posada specjalny uchwyt, który bardzo ułatwia przenoszenie klatki z miejsca na miejsce. 

 Klatka dla myszki czy chomika od M-sell24h

Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów. Oznacza to, że kupując klatki dla gryzoni w M-sell24h możesz mieć pewność, że twój mały podopieczny będzie rozwijał się w zdrowym i bezpiecznym otoczeniu. Wszystkie nasze klatki dla gryzoni są również wyjątkowo lekkie co znacząco ułatwia ich przenoszenie i transport!