• ZBIORNIK PRZEPONOWY HYDROFOR Z MEMBRANĄ 24L POJEMNIK NA WODĘ 6 BAR ANTYKOROZYJNY

Symbol: M15818
Brak towaru
204.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.95
Odbiór osobisty(przelew) 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 11.95
Przesyłka kurierska przedpłata 12
Dostępność 0 szt.
Waga 5 kg
Zostaw telefon

membrana do hydroforu 24l

HYDROFOR Z MEMBRANĄ – 24 LITRY

W naszym sklepie internetowym znajdziesz hydrofor membraną, który może być stosowany do celów domowych lub przemysłowych. Jest to świetne urządzenie, po które może sięgnąć każda, osoba potrzebująca hydroforu. Optymalna pojemność zaspokaja wszystkie podstawowe potrzeby.

Wykorzystana membrana do hydroforu 24l jest wykonana z wytrzymałego materiału, który będzie Ci służyć przez długi czas, bez konieczności wymiany. Sam zbiornik, stosowany jest jako naczynie, którego zadaniem jest magazynowanie wody, w niewielkich zestawach hydroforowych. Woda ta może zostać wykorzystana do celów spożywczych lub przemysłowych. Membrana hydrofor może zostać wykorzystana przy większości pomp ssących oraz głębinowych, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia instalacji, które zasilać w wodę będą zarówno domki jednorodzinne, szeregowe, jak i gospodarstwa rolne i zakłady przemysłowe. Jeśli chodzi o maksymalne ciśnienie, które wytwarzane jest w zbiorniku, wynosi ono 6 Bar.

Zastosowana membrana, chroni hydrofor przed koniecznością częstego uzupełniania ciśnienia. Oznacza to, że woda, która pompowana jest do wnętrza zbiornika, nie ma styczności z jego metalową powłoką. Dzięki temu całe urządzenie chronione jest przed korozją i jej następstwami. Membrana do hydroforu 24l sprawia, że urządzenie będzie służyć Ci bez problemów przez wiele lat.

Dostępny w naszym sklepie hydrofor z membraną:

  • Waży ~4,1 kilograma,
  • Posiada wymiary: 470 x 270 x 280 mm (dł. / szer. / wys.),
  • Wykonany został ze stali nierdzewnej,
  • Posiada przyłącze, o szerokości 1 cala,
  • Wytwarza maksymalne ciśnienie: 6 Bar.

HYDROFOR ZBIORNIK PRZEPONOWY 24 L

Zbiornik stosowany jako naczynie magazynujące wodę w małych zestawach hydroforowych. Maksymalne ciśnienie w zbiorniku to 6 Bar. Możliwość zastosowania do większości pomp głębinowych i ssących. Zastosowanie przepony eliminuje konieczność częstego uzupełniania ciśnienia oraz sprawia, że woda pompowana do zbiornika nie ma styczności z jego metalową obudową, co zapobiega korozji i wydłuża czas eksploatacji.

PRZEZNACZENIE:

Zbiornik przeznaczony do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. Istnieje możliwość połączenia z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzące instalacje zasilającą w wodę domki jednorodzinne, gospodarstwa rolne i przemysłowe.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary (Dł /Szer /Wys): 470 x 270 x 280 mm
Materiał: Stal nierdzewna
Maksymalne ciśnienie: 6 Bar
Waga: 4,1 kg
Przyłącze: 1 cal

W ZESTAWIE:

1 x zbiornik ciśnieniowy ze stali nierdzewnej


 


 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie