• GIĘTARKA ZAGINARKA DO PRĘTÓW PŁASKOWNIKÓW BITUXX PROFESJONALNA

Symbol: M1022
Brak towaru
565.98
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty(przelew) 0
Przesyłka kurierska przedpłata 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 17.99
Dostępność 0 szt.
Waga 30 kg
Zostaw telefon

giętarka do płaskowników i zaginarka do prętów

GIĘTARKA DO PRĘTÓW STRZEMION DRUTU UNIWERSALNA

Nasza uniwersalna giętarka może być stosowana do gięcia stali na zimno i na gorąco. Maszyna umożliwia wysoce precyzyjne gięcie stali kwadratowej, okrągłej oraz płaskiej. Maszyna ma kompaktowy rozmiar, co znacznie ułatwia przenoszenie.

     Maksymalny kąt zgięcia maszyny wynosi 120 °. Dzięki regulowanej płycie  formującej można uzyskać różne kształty gięcia. Długa dźwignia umożliwia zginanie z niewielką siłą. Urządzenie może być bezpiecznie umieszczone na stołach warsztatowych, jest również łatwe i szybkie w rozstawieniu.

Jakich narzędzi oraz urządzeń używa się w warsztatach? Giętarka do płaskowników!

            Majsterkowanie dla własnego użytku czy też praca w warsztatach stolarskich oraz w halach przeznaczonych do tworzenia zbrojeń wymaga czasem wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Nie wszystkie czynności jesteśmy w stanie wykonać ręcznie. W niektórych przypadkach chcąc ograniczyć się do własnej siły możemy w efekcie uzyskać rezultat odwrotny do zamierzonego. W tego typu zadaniach należy przede wszystkim kierować się bezpieczeństwem. Spora część pracowników całkowicie o tym zapomina. W celu uzyskania sprzyjających warunków do pracy wystarczy zadbać o odpowiednie wyposażenie. W przypadku miejsc, gdzie konieczna jest praca z metalami bądź prętami przydatna okaże się giętarka do płaskowników. Jest to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie dowolnego kształtu naszego pręta. Bez tego narzędzia swojej pracy nie wyobrażają sobie osoby odpowiedzialne za tworzenie zbrojeń czy też łączeń różnego rodzaju elementów. Zaginarka do prętów jest wykorzystywana w wielu dziedzinach i jej podstawowym atutem jest bez wątpienia ułatwienie realizacji niektórych czynności oraz zadbanie o efekt najwyższej jakości.

Rozwiązania stosowane w przypadku pracy z tworzywami twardymi, odpornymi na zmianę kształtu

            Wykonanie zagięć w prętach nie byłoby możliwe bez użycia giętarki do płaskowników. Jest to urządzenie, które generuje siłę pod wpływem której metal czy stal wygina się pod dowolnym kątem. Produkt sam w sobie jest łatwy w użytkowaniu, przez co z jego obsługą nie powinny mieć problemu zarówno osoby doświadczone, jak również pracownicy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z tego typu zajęciem. Posiadając zaginarkę do płaskowników zyskuje się przede wszystkim komfort pracy, a także ograniczenie czasu spędzanego na tych czynnościach. Już po kilku dni od zakupu zauważyć można zmiany w sposobie i jakości realizacji zleconych obowiązków. Pojawi się wówczas pytanie: „Jak mogłem funkcjonować bez tego urządzenia?". Dużym atutem i jednocześnie wymogiem korzystania z narzędzi jest bezpieczeństwo. W trosce o to zadbaliśmy aby giętarka ręczna do płaskowników charakteryzowała się najwyższą jakością. W efekcie opiera się ona na połączeniu materiałów odpornych na uszkodzenia oraz awarię. Jest to szczególnie istotne w przypadku pracy z tak wymagającymi tworzywami. Giętarka do prętów kwadratowych została sprawdzona pod kątem spełnienia wymogów i uzyskała pozytywny status. Można ją użytkować w dowolnym miejscu.

Zalety korzystania z giętarki do prętów

            Giętarka do prętów kwadratowych posiada wiele udogodnień, które powodują, że jakość pracy jest lepsza! Świetnym przykładem jest niewielki rozmiar, dzięki któremu zyskuje się całkowitą mobilność. Nie trzeba więc przejmować się tym, że zmienia się siedzibę swojego warsztatu. Dodatkowo jej transport nie wymaga dodatkowych urządzeń czy też specjalnego pojazdu. Klienci korzystający z produktu cenią sobie jej bezproblemowy montaż. Zaginarka może być umieszczona na stole warsztatowym w krótkim czasie i nie pojawiają się na drodze żadne trudności. Intuicyjny system montowania pozwoli na samodzielne wykonanie tej czynności. Zginarka do płaskowników posiada regulowaną płytę, która odpowiada za możliwość tworzenia różnych kształtów gięcia. Wykorzystanie długiej dźwigni powoduje, że cały proces realizowany jest przy znacznie mniejszej sile niż tradycyjne rozwiązania. Propozycja ta poza niepodważalnymi walorami jeśli chodzi o funkcjonalność posiada również prostotę wykonania, która wpływa nie tylko na estetyczny wygląd lecz przede wszystkim łatwą obsługę, z którą poradzą sobie osoby bez względu na długość stażu.

Do kogo skierowana jest oferta giętarek i gdzie ich użytkowanie jest niezbędne?

            Klienci korzystający z naszych giętarek do płaskowników mogą przestać przejmować się trudnościami pojawiającymi się podczas tworzenie zgięć. Produkt świetnie radzi sobie z bardzo wytrzymałymi tworzywami i gwarantuje oczekiwany efekt. Poprawne użytkowanie maszyny zapewni również pełne bezpieczeństwo co jest szczególnie ważne w przypadku realizacji tak wymagających zadań. Dużym atutem akcesoriów jest ich stosunkowo niewielki rozmiar, dzięki czemu nie zajmują zbyt dużo miejsca, a zachowują swoją użyteczność. Zaginarka może być wykorzystywana zarówno do gięcia na zimno oraz ciepło. W obu tych przypadkach uzyskuje się oczekiwany produkt. Atutem, który wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencyjnych propozycji, jest bez wątpienia cena. Rzadko spotyka się połączenie niezawodnej jakości z atrakcyjnym kosztem zakupu. Ta zaleta powoduje, że z asortymentu korzystają nie tylko duże firmy czy warsztaty lecz także klienci indywidualni, decydujący się na samodzielne przygotowywanie różnego rodzaju kształtów prętów. Odbiorcy na wysyłkę swojego zamówienia czekają do 24h. Produkt jest bezpiecznie zapakowany przez co ma się pewność, że dotrze do nas sprawny.

Informacje techniczne:
Materiał: żeliwo
Maksymalny kąt zgięcia 120 stopni
Precyzyjna i prosta w obsłudze
Waga: 31 kg
Wysokość kleszczy trzymających: 10cmSpecyfikacje:

Gięcie na zimno:
Stal płaska: 100mm x 5 mm
Stal kwadratowa: 20 x 20 mm
Stal okrągła: 22mm średnicy
Stal kątowa: 60 x 8mm

Gięcie na gorąco
Stal płaska: 100 x 15mm
Stal kwadratowa: 25 x 25mm
Stal okrągła: 27mm średnicy
Stal kątowa: 100 x 12mm
 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie