• OSŁONA NA SPRĘŻYNY DO TRAMPOLINY 305 CM / 10 FT

Symbol: M12576

OSŁONA KRAWĘDZI DLA TRAMPOLINY O ŚREDNICY 305 CM / 10 FT

Średnica (cm) 305.00
236.14
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty(przelew) 0
Przesyłka kurierska przelew 12
Przesyłka kurierska pobranie 16
Dostępność 5 szt.
Waga 2 kg

Telefon 607-744-673 lub 606-679-274

Zostaw telefon

OSŁONA NA TRAMPOLINĘ 305 CM – ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH BLISKICH

Jeśli zdecydowałeś się na trampolinę w swoim ogrodzie, z pewnością wiesz, jaką radość to urządzenie przynosi nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Na zabawie można spędzać całe godziny. Urządzenie wymaga jednak specjalnej troski po to, aby użytkowanie go było bezpieczne oraz aby okres eksploatacji był jak najdłuższy. 

OSŁONA DO TRAMPOLINY 305 CM – OSŁONI SPRĘŻYNY

W naszej ofercie znajduje się osłona na trampolinę 305 cm. Stanowi ona bardzo ważny element każdego zestawu. Wykonana została z wytrzymałego materiału, odpornego na warunki atmosferyczne. Jej zadaniem jest osłonięcie sprężyn trampoliny, do których przymocowana jest mata. Może się zdarzyć, że niefortunny skok zakończy się upadkiem na sprężyny. Bez osłony do trampoliny 305 cm, mógłby być on bardzo bolesny lub zakończyć się otarciem skóry. Materiał amortyzuje upadek i chroni osoby bawiące się lub trenujące przed zranieniem.

REGULARNA WYMIANA

Ze względu na to, że trampolina to urządzenie, które jest dość mocno eksploatowane, szczególnie podczas wakacji, zużyciu ulega również osłona na trampolinę 305 cm. Po jakimś czasie, mogą pojawić się przetarcia lub nawet pęknięcia. Należy więc regularnie wymieniać produkt, w celu zapewniania dzieciom i innym użytkownikom produktu jak najwyższego bezpieczeństwa.

OSŁONA KRAWĘDZI TRAMPOLINY 

OSŁONA KRAWĘDZI DLA TRAMPOLINY O ŚREDNICY 305 CM / 10 FT

Opis: 

Osłona krawędzi jest ważną częścią trampoliny, ponieważ zapobiega urazom w razie upadku na sprężyny . Z biegiem czasu, osłony są zużywane więc należy je systematycznie wymieniać. Inne rozmiary osłon dostępne na naszych pozostałych aukcjach. Uwaga: Ten pakiet zawiera tylko osłonę, a nie całą trampolinę!

 

 Dane techniczne:

Dla trampoliny o średnicy: 4,00 m

Liczba słupków: 10

Zwis osłony : 9 cm

Szerokość osłony 26cm

Grubość osłony: 18mm

Ilość zapięć: 8

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie