Toaletka kosmetyczna - czy potrzebna jest w Twoim domu ?

Pytanie to zadaje sobie mnóstwo kobiet, czy aby napewno mebel jest potrzebny w moim mieszkaniu czy domu. My znamy odpowiedź na to pytanie. Po krótce, jesteś mamą, babcią, córką - czy zastanowiłaś się co robisz dla siebie? Czy czas poświęcony całodobowo swoim bliskim jest choć w 5% przeznaczony tylko Tobie lub Twojej urodzie? Czy robisz coś dla siebie? Zatem znasz już odpowiedź na Swoje pytanie dotyczące zakupu mebla.

Toaletka to produkt nie tylko ładnie wyglądający i dodający uroku w Twoim domu, ale również kąt w którym możesz czuć się dobrze i wyjątkowo. Będzie to Twoja strefa komfortu i oaza spokoju w jednym.

Po zakupie - jak zorganizować swoją toaletkę ?


Hmm.. Organizacja, jak to zrobić, aby mebel wyglądał ładnie, a jednocześnie nie był "zagracony". Mamy na to pewien pomysł - na wierzchu oczywiście możemy zastosować plastikowe organizery np na pędzle i pomadki, będzie to wyglądało ładnie i estetycznie. Oczywiście swoje ulubione perfumy, których używacie codziennie również nie należy wkładać do środka ze względu na komfort ich używania. Oczywiście ktoś to lubi kwiatki - no nie może ich zabrakąć!
Dodatkowo jeśli macie napradę dużo produktów, kremów, cieni to warto byłoby postawić po drugiej stronie koszyczek ozdobny na wszystkie drobiazki - resztę schować do szuflad.


SAME atuty Naszych toaletek!

Dzięki różnym modelom w Naszym sklepie możesz wybrać "coś" dla siebie. Posiadamy 5 różnych modeli mebla, a jeden z nich napewno przyciągnie Twoją uwagę.
Dodatkowo wszystkie Nasze toaletki posiadają szuflady, dzięki którym zapewniony będzie porządek w Twojej sypialni przy salonie. Lustro jest w każdej z nich duże a ramki cieńskie dzięki temu sprawia wrażenie większego optycznie i ładnie wygląda. Orienty dodane przy toaletkach tylko wzbogacają jej eleganckość, a tapicerowane stołki nadają kontrastru do białego mebla.

Porównanie.

Zatem zachęcamy do kupna. Mamy dla Ciebie dwie oferty Naszych bestellerów. Pierwsza z nich może nie dla kobiety z małym mieszkankiem, ponieważ toaletka jest ogromna!


Druga propozycja jest to toaletka do mieszkań, ponieważ nie zabiera ona dużo miejsca a jest przeurocza! Dodatkowo taboret tapicerowany jest przyozdobiony orientem i materiał jest kolorowy co daje piękny kontrast.