• Kategorie
  • Rampy i schody dla Psów - czyli wszystko co powinienieś wiedzieć

2023-11-10 13:29:00 Zneta Matwiejczuk
Rampy i schody dla Psów - czyli wszystko co powinienieś wiedzieć
Rampy i schodki - Czesto niestety zdarza się tak, że Nasze zwierzęta mają problemy zdrowotne stawów, lub po prostu mają już swoje lata, a wtedy niestety wskakiwanie do łóżka, na kanapę, na półpiętro czy po prostu do auta staje się dla nich bardzo problematyczne. Rampa czy schodki są najlepszym sposobem żeby pomóc dla swoich czworonogów. Wymienione pomoce są bardzo praktyczne i łatwe w przechowywaniu.

Czy rampa, schodki są potrzebne - Produkt tego typu pomagają Naszemu pupilowi w bezpiecznym  i wygodnym przejściu z jednego miejsca, do drugiego, ciężej dostępnego, takiego który dla twojego zwierzęcia można znajdować się za wysoko. Może to być np. kanapa, fotel czy wnętrze auta. Dzieki tego typu trapom pies nie musi przeskakiwać bezpośrednio z jednego miejsca na drugie. Unikamy w ten sposób ryzka urazu stawów.

Który produkt sprawdzi się najlepiej - Istnieje wiele rodzajów trapów. Wybór zależy od indywidualncyh potrzeb Naszego zwierzaka. Wśród najpopularniejszych rodzajów możemy wymienć: schodki i rampy, różnego typu, składane, tapicerowane, plastikowe, drewniane. Przy wyborze idealnego produktu zwróć uwagę na wielkość i wagę psa, wysokość jaką ma do pokonania pies, a także materiał z którego produkt został wykonany.

W naszym sklepie znajdziesz produkty tego typu w różnych formach - schodki i rampy. Są one wytrzymałe, i utrzymają na prawdę duże psy.