Wielu z Nas spotkała się kiedyś z koniecznością podniesienia swojego pojazdu. Z reguły jest to wymiana opon, jednak osoby bardziej zapaleni do majsterkowania i mechaniki pojazdowej mają tysiąc innych powodów, aby to zrobić. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie posiadanie w swoim garażu podnośnika do samochodów. Co zrobić, aby ułatwić sobie życie podczas podnoszenia samochodu ?


RAMPY Z PODNOŚNIKIEM HYDRAULICZNYM

Tak to Twoje rozwiązanie - jak łatwo się domyślić najazdy spełniają swoją funkcję dzięki cieczy znajdującej się wewnątrz mechanizmu. Jego zasada działania przypomina prasę hydrauliczną.
W wyniku pompowania za pomocą pedału, energia mechaniczna jest przekazywana z pomocą cieczy (oleju) do miejsca wymagającego napędzenia, przemieszczając elementy podnośnika do góry.

Dzięki temu przy pomocy małej siły jesteśmy podnieść samochód do 4T na oba najazdy.

Podnośniki hydrauliczne to jedne z najmniej awaryjnych i uniwersalnych podnośników do aut, ze względu na ich nośność - możemy podnieść każde auto osobowe i niektóre busy, więc zapewnia w Twoim garażu wielofunkcyjność.
Dodatkowo są stabilne przez co użytkowanie jest bezpieczne i nie grozi nam sytuacja w której to samochód spada w najmniej oczekiwanym momencie.

Zatem nie tylko wygoda, ale również praktyczność i dbałość o własne bezpieczeństwo przemawia za zakupem porządnego podnośnika do samochodów.