Podnośnik zwany Bałwankiem!

Niezwykle przydatne w garażu czy nawet gospodarstwie rolnym Bałwanki to nadmuchiwane poduchy, które pozwalają szybko i w bezpieczny sposób podnieść w zasadzie dowolny pojazd. Bez problemu wytrzymują kilka ton nacisku, w Naszej ofercie można zobaczyć podnośnik wytrzymujący nacisk 3T.

Bardzo często używane są w zakładach samochodowych do szybkich napraw i wymiany kół. Jedyną wadą tego podnośnika jest to że jakoś trzeba je nadmuchać... bez kompresora ani rusz. Jednak w każdym gospodarstwie rolnym, jak i w większości domach znajdzie się kompresor co ułatwi zadanie.


Jak to działa ?

W tym podnośniku mamy gumowe poduchy, które po podpięciu do kompresora wypełniają się powietrzem, przy czym podnośnik zwiększa swoją objętość podnosząc np auto.


Czy wybrać podnośnik poduszkowy a może żabę ?

Na to pytanie odpowiemy jednogłośnie - jeśli zamierzamy korzystać dość często z podnośnika np w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej bądz w domu jest on bardzo potrzebny to popularne żaby ( które również mają u Nas dość wysoką sprzedaż ) mogą nie zdać egzaminu, gdyż nie zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu.

Więc to do Ciebie należy wybór, a raczej możesz zadać sobie pytanie - jak często potrzebuje użytkować podnośnika i co będzie dla mnie rozsądniejszym wyborem.


Przedstawiamy zdjęcie podglądowe żaby oraz podnośnika poduszkowego :)