Zanim wybierzesz leżak dla siebie

Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli, rodzaji wzorów i kolorów leżaków wykonanych z różnej jakości materiałów. Twoje oczekiwania oraz miejsce powinno być kluczowym elementem przy wyborze mebla do ogrodu. Jeśli chcesz się cieszyć chwilą relaksu w każdej części Twojego ogrodu preferujemy lekki leżak plażowy przy którym nie potrzebujesz siły, aby go przestawić. Jeśli natomiast pasuje Ci jedno miejsce na odpoczynek polecamy zestaw mebli kawowych z technoratanu - plusem jest materiał wykonania, dla osób które nie lubią dbać o wrażliwe drewno. Jednak jeśli cały zestaw ogrodowy jest za duży proponujemy leżak bujany z oparciami i ustawnych kątem nachylenia dopasowującym się pod Twoje plecy.


Zestaw mebli technoratanowych:
Wśród ostatnich lat triumfy z kategorii mebli ogrodowych pod względem elegancji, estetyki i wygody, a także co najważniejsze CENY. Dobrej jakości technoratan do złudzenia przypomina swój naturalny pierwowzór. W przeciwieństwie do ratanu jest on łatwiejszy w utrzymaniu oraz wytrzymały na warunki atmosferyczne, a zabrudzenia należy przetrzeć szmatką.Fotel bujany:
Pod względem wygody drugi wśród mebli ogrodowych, lekka rama pozwoli na przenoszenie w różne miejsca, a dopasowany kształt sprawi, że relaks na ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Dodatkowy atut bujaka to ukształtowane płozy, dzięki nim poczujesz się jak na hamaku, a wyprofilowana poduszka zapewni pełen komfort.
Leżak plażowy drewniany:
Drewnianane leżaki to najbardziej popularna funkcja wypoczynku np w barach plażowych, na wakacjach, plaży. Jednak czemu nie może stać w Naszym ogródku ? Jeśli masz mały ogród nic straconego, też można w nim odpocząć wystarczy dopasowany mebel i kreatywność. U Nas możesz zamówić leżak wybierając kolor tkaniny, a nawet wzór który możemy nakleić.
Oczywiście zapraszamy do Naszego sklepu i obejrzenia pozostałych mebli ogrodowych.