Czy masz małe zwierzątko, a może Twój pupil jest po zabiegu lub operacji i nie może zbyt dużo się ruszać ? Mamy idealny sposób w postaci kojca dla zwierząt.

Wiosna, lato - to czas w którym przebywamy więcej czasu na świeżym powietrzu, działce czy w ogródku. Niestety szczeniaki czy małe kotki nie rozumieją, że mają się nie ruszać z miejsca, a Ty jesteś kłębkiem nerwów, że zamiast sadzić swoje rośliny odkładasz na miejsce małych uciekinierów.
Mamy dla Ciebie idealny sposób, kojec dla zwierząt jest na tyle duży, że nie będzie problemu wpuścić do niego nawet całego miotu, ma on aż 120 cm średnicy.

Dodatkowo ma dwa wejścia, dzięki którym w każdym momencie możesz je otworzyć i wypuścić zwierzaki.
Kolejną zaletą jest przepuszczalna siatka z której jest wykonana zagroda, dzięki temu zwierzę bez problemu będzie miało świeże powietrze, a ponad to będzie widziało Cię z daleka ;)

Wiatr też nie stanowi żadnego problemu, ponieważ w zestawie dołączamy śledzie, aby zakotwiczyć Nasz przedmiot.No ale teraz pytanie co jeśli zwierzę podrośnie?
Tym też nie musisz się martwić, góra kojca zamykana jest na zamek błyskawiczny i dzięki temu pies nie jest w stanie opuścić zagrody.

Więc na pytanie czy warto - WARTO! Atutem najważniejszym w tym przypadku dla Twojego portfela to cena zakupu. Jest ona tak niska, że zakup transportera to tylko przyjemność. Do dzieła!