Oznakowanie miejsca parkingowego - Czy często zdaża ci się, że Twoje prywatne miejsce parkingowe jest bezprawnie zajęte? Masz już dość, że pomimo dobrego oznakowania Twój parking jest zajęty. Przychodzimy z odsieczą. Blokada parkingowa to najlepsze co w tej sytuacji mogło Cię spotkać. Wystarczy szybki montaż i nikt oprócz Ciebie nie będzie mógł już postawić auta. Czy wszędzie można ją zainstalować? Kiedy można to zrobić, ile kosztuje zapora oraz jaka wybrać ?

Kiedy wstawiać blokadę? - Blokada to nic innego jak element zajumujący prywatne miejsce parkingowe pod nieobecność właściciela. Blokady najczęściej spotakć możemy na osiedlach, przed hotelami i w podziemnych garażach. Zaporę może kupić właściwie każdy, lecz załozenie jej legalnie wiąże się ze specjalną zgodą od zarządcy terenu. Czyli moze to być: gmina, wspólnota mieszkaniowa lub właściciel posesji.

Jak założyć blokadę? - Jeśli posiadasz juz legalne pozwolenie, lub sam jesteś właścicielem posesji, możesz spokojnie montoważ barierę. Do każdego typu składanych barier dołączona jest instrukcja obsługi. Wystarczy wywiercić otwory w podłożu i przykręcić barierę na śruby.

Ile może kosztować załozenie blokady? - Ceny dostępnych na runku blokad wachaja się od kilkudziesięciu złotych aż po grube setki. cena zależy równiez od kształtu blokady, uzytego materiału i oczywiście firmy.

Jaką wybrać barierę? - Wybór bariery z duzej mierze zależy od wielkości Twojego miejsca parkingowego, albo miejsca któe po prostu chcesz zabezpieczyć. Zwróć również uwagę na materiał blokad i ustal który będzie dla Ciebie wystarczający. Znależć możemy blokady plastikowe oraz metalowe. Ich kształty i formy są przeróżne. Najpopularniejsze to słupek, motyl, słonik oraz łańcuchy barierowe. 

Bez róznicy którą z barier uznasz za najbardziej odpowiednią znajdziesz ją u Nas. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.