Zbliża się sezon, a Twoja trampolina została bez maty, osłony czy siatki ? Nie masz czym się martwić ! U nas dostaniesz wszelkie akcesoria do trampolin.

Maty:

Batut do trampoliny to w zasadzie najpotrzebniejsza rzecz w Twojej trampolinie :) Aby dokładnie dopasować matę należy zmierzyć średnicę całej trampoliny po zewnętrznej stronie a następnie wybrać produkt z takimi samymi parametrami technicznymi. UWAGA nie mierzymy średnicy maty !
Dodatkowo ważnym elementem w doborze maty są ilości sprężyn, sprężyn nie może być jedną za dużo bądz za mało. Ilość musi być zgodna, natomiast wiadomo z upływem lat trampolina robi się w tak zwane jajo, co utrudnia nam jej prawidlowy pomiar. Mata ma toletancję +/- 5cm.

Siatki:

Wyżej opisujemy pomiar do mat, ale tak samo mierzymy naszą siatkę, dodatkowo zamiast sprężyn liczymy słupki i na takie dane zamawiamy siatkę. Nasz produkt umiejscowimy po zewnętrznej stronie trampoliny, nakładając na słupki siatkę.

Osłony:

Dokładnie w ten sam sposób dopasujemy osłonę. Należy zmierzyć średnicę trampoliny i wybrać osłonę. Bardzo dużym  plusem jest to, że osłona jest wykonana z bardzo dobrego materiału testowana pod kątem promieniowania UV, a dodatkowo ma aż 18 mm grubości.


Więc nie musisz się już zastanawiać, czy aby napewno dobrze dobierasz akcesoria do Swojej trampoliny z Nami masz pewność i dobrą jakość produktu.