• Kategorie
  • Parametry
  • RAMPA / KŁADKA DLA PSA - PODEST

RAMPA DLA PSA – W TROSCE O CZWORONOGA I TWÓJ SAMOCHÓD

W ofercie naszego sklepu znajduje się funkcjonalna rampa dla psa. Przeznaczona jest ona dla wszystkich właścicieli czworonogów, którzy lubią podróżować ze swoimi pupilami. To również nieodzowny element w sytuacji, gdy pies jest już stary, schorowany i wymaga rehabilitacji lub częstych wizyt u weterynarza. Kładka jest na tyle szeroka, że zwierzę nie będzie bało się upadku, a pod łapami będzie czuło stabilne podłoże.

Gdy pies jest jeszcze w wieku szczenięcym wchodzenie do samochodu, szczególnie do wysokiego, może sprawiać mu trudność – jest wtedy po prostu za mały. Z pomocą przychodzi podest dla psa, wykonany z lekkiego plastiku, pokryty antypoślizgowym materiałem. Czworonóg zyskuje stabilne, bezpieczne przejście.

Gdy pies dorasta, jest już w stanie sam wskoczyć, np. do tylnej części samochodu typu kombi. Może jednak się zdarzyć, że pazurami porysuje lakier. W takiej sytuacji kładka dla psa chroni Twój pojazd przed uszkodzeniem. Co więcej, pies korzystając z tego rozwiązania, oszczędza swoje stawy, a Ty nie narażasz ich na uszkodzenia i mikrourazy, które mogą mieć ogromne konsekwencje.

Starsze psy nie mają już tyle energii i witalności, co kiedyś. Mogą odczuwać bóle kręgosłupa i bioder. Ich stawy nie są już tak wytrzymałe. Rampa dla psa znacznie ułatwi im wchodzenie do samochodu, bez dodatkowego obciążania szkieletu. Co ważne, produkt ten może być wykorzystywany nawet w przypadku bardzo dużych psów, ponieważ jego udźwig to aż 80 kilogramów.

PRZECHOWYWANIE

Oferowany przez nas podest dla psa to produkt lekki. Ważny zaledwie 5 kilogramów. Można go bez problemu złożyć i przewozić w samochodzie, a w razie potrzeby schować w szafie lub w garażu. Gumowa powłoka nie tylko sprawia, że kładka dla psa jest antypoślizgowa. Chroni również lakier samochodu przed ewentualnym zarysowaniem. Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne. Można korzystać z niego o dowolnej porze roku. Jeśli chodzi o czyszczenie, to również nie należy do czasochłonnych czynności. Rampę wystarczy przepłukać wodą. W razie konieczności, można użyć detergentu.