• Kategorie
  • Parametry
  • Protezy erotyczne, czyli nowy wyraz przyjemności

Wyjątkowy gadżet erotyczny, który może sprawdzić się zarówno podczas masturbacji, jak i w trakcie partnerskich zabaw w sypialni. Penis proteza jest dostępny w naszym sklepie internetowym w wielu różnych wariantach rozmiarowych, a także w kilku kształtach. Część z nich posiada wibracje, co dodatkowo potęguje doznania erotyczne. Podczas stosunku członek nie musi być podtrzymywany ręką, ponieważ w wariantach dostępnych w naszej ofercie posiada specjalne pasy, które umożliwiają wygodne użytkowanie. Proteza z wibratorem sprawdzi się zarówno podczas igraszek damsko-damskich, jak i damsko-męskich. Produkty dostępne w naszej ofercie nadają się zarówno do penetracji waginalnej, jak i analnej.

Łatwe sterowanie w bardzo korzystnej cenie

W naszej ofercie możesz znaleźć penis proteza, który wygląda bardzo naturalnie, posiada widoczne żyłki oraz jądra, a ponadto jest bardzo przyjemny w dotyku. Wszystkie produkty są wykonywane z materiałów najwyższej klasy, co oznacza, że posiadają niezbędne atesty, a dzięki temu są w pełni bezpieczne dla zdrowia każdej osoby. Nie wywołują reakcji alergicznych, a także podrażnień. Niektóre modele są sterowane przy pomocy intuicyjnego pilota, który gwarantuje wibracje zapewniające maksimum doznań erotycznych. Nasze propozycje sprawdzą się zarówno w przypadku początkujesz, jak i bardzo doświadczonych kochanków. Nasze propozycje są trwałe, dzięki czemu posłużą w idealnym stanie przez bardzo długi czas.

Spotęguj swoje doznania erotyczne

Protezy erotyczne doskonale współgrają również z żelami intymnymi, które także są dostępne w naszej ofercie. Jeżeli chcesz spotęgować swoje doznania erotyczne, postaw na te praktyczne dodatki, które świetnie sprawdzą się w każdej sypialni. Zawsze staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, co oznacza, że robimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej realizować wszystkie przesyłki. Paczki są w pełni dyskretne, dzięki czemu żadna osoba nie domyśli się, co znajduje się w ich wnętrzu.