• Kategorie
  • Szukaj
  • Kulki gejszy dla każdej kobiety

Kulki dopochwowe wzmocnią Twoje mięśnie Kegla

Ten wspaniały gadżet erotyczny poprawi Twoją kondycję fizyczną i zagwarantuje Ci zdrowie przez długi czas. Kulki waginowe mają przede wszystkim wzmacniać mięśnie Kegla, które są odpowiedzialne między innymi za prawidłowe trzymanie moczu. Ponadto ten gadżet znacznie może podnieść jakość życia seksualnego. Poprzez regularne ćwiczenia, wzmocnienie mięśni sprawia, że podczas stosunku zaciskają się one oraz rozluźniają, co znacznie podnosi przyjemność ze zbliżenia intymnego zarówno w przypadku kobiety, jak i mężczyzny. Intensywniejsze doznania to pewnik w tym przypadku! Ponadto w naszej ofercie znajdziesz również kule analne, które mogą przynieść Ci przyjemność i sprawić, że poznasz zupełnie nowe, niezwykłe doznania erotyczne.

Kulki waginalne – jak ich używać?

Ten gadżet erotyczny swoją nazwę zawdzięcza japońskim gejszom. To właśnie one wykorzystywały kulki dopochwowe już w IV wieku. Na czym polega ich sekret? Otóż sposób działania nie jest skomplikowany. Mają one zazwyczaj stosunkowo niedużą średnicę i są ze sobą połączone sznureczkiem. Kulki waginalne należy umieścić w pochwie, a następnie utrzymać w miejscu poprzez zaciskanie mięśni w tej części ciała. Brzmi dość prosto, jednak nie do końca takie jest. Warto swoją przygodę z kulkami gejszy rozpocząć od nieco mniejszych i lżejszych modeli, ponieważ zbyt duże trudno jest na początku utrzymać w miejscu. Dopiero później, w miarę regularnych ćwiczeń, można zmieniać modele na nieco większe i cięższe, tak aby jeszcze bardziej wyćwiczyć mięśnie Kegla. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym gadżetem, zdecyduj się na noszenie kulek jedynie przez kilka do kilkunastu minut w ciągu dnia. Na początku nie wykonuj w trakcie żadnych intensywnych ćwiczeń. Możesz po prostu spacerować, bądź sprzątać w domu. Już w ciągu kilku dni powinnaś zauważyć różnicę w sprawności mięśni, a następnie, sukcesywnie zwiększaj czas noszenia kulek.

Kulki do pochwy najtaniej na polskim rynku

 

W naszym sklepie internetowym MSell24h znajdziesz kulki gejszy w bardzo korzystnej cenie. Wszystkie są wykonane z bezpiecznych materiałów. Kupisz u nas również kulki gejszy metalowe, które są dość ciężkie i są przeznaczone raczej dla kobiet, które wcześniej miały już do czynienia z tego typu gadżetem. Jeżeli zależy Ci na szybkich i długotrwałych efektach, staraj się nosić kulki regularnie. Możesz ich używać, na przykład w drodze do i z pracy. Produkty dostępne w naszej ofercie nie wywołują reakcji alergicznych, ani nie powodują podrażnień. To oznacza, że są całkowicie bezpieczne i można ich używać nawet każdego dnia. Ważna jest przy tym odpowiednia higiena, a kulki powinno się dokładnie myć po każdym użyciu. Składając zamówienie, możesz spodziewać się prawdziwie ekspresowej wysyłki zaledwie w ciągu dwudziestu czterech godzin. Zapewniamy pełną dyskrecję i odpowiednie zapakowanie produktu.