• Kategorie
  • Parametry
  • Polerki i akcesoria

Polerki samochodowe – urządzenia, zestawy i akcesoria

Profesjonalna polerka samochodowa to urządzenie, które idealnie sprawdza się przy czyszczeniu i renowacji karoserii. Urządzenie tego typu to standardowe wyposażenie warsztatu lub zakładu lakierniczego. Odrobina zdolności manualnych i doświadczenia wystarczy jednak, by za pomocą polerki odnowić lakier także w zaciszu domowego garażu. Możliwość stosowania różnych akcesoriów sprawia zaś, że polerka samochodowa może nadawać się także do czyszczenia reflektorów i innych powierzchni.

Elektryczna polerka samochodowa – wszechstronne narzędzie

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości polerki elektryczne. Proponujemy te wydajne i wytrzymałe urządzenia także w atrakcyjnych zestawach wyposażonych w szereg akcesoriów. Krążki szlifierskie, ściereczki, gąbki, płyny i pasty to sposób na kompleksowe i dokładne wykonanie prac w obrębie całego nadwozia. Wykorzystanie polerki samochodowej sprawi, że lakier znowu zacznie lśnić, a wszelkie zarysowania i niedoskonałości znikną.

Polecamy nasze wysokiej klasy produkty – gwarantujemy ich doskonałą sprawność oraz świetną cenę, a także szybką dostawę. Zapraszamy!